Podpořte Artevide

Vážení příznivci, podporovatelé i vy, kteří zatím svou podporu zvažujete,

dovolte mi nejprve napsat pár řádek o naší nadaci. V Artevide pracuji již 7 let s kolegy ak. mal. D.Čečem, PeaDr. E. Peroutem, C. Kopečným a mnoha dalšími. V naší nadaci pomáháme i jinak než malbou, která je terapií. Řešíme s mládeží starosti každodenního života, jak ve škole, tak i v osobním životě. Snažíme se jim pomáhat ze všech sil, co to jde. Všem, kdo nám pomáhají, děkuji za jejich neskonalou podporu, bez které bych si nedokázala představit pracovat s nevidomou mládeží. Zároveň děkuji i budoucím podporovatelům, kteří s námi teprve naváží spolupráci, ale samozřejmě i těm, kteří nám pomáhají či teprve pomáhat budou sponzorsky.

V novém roce bychom rádi otevřeli novou galerii ve Vrtbovské zahradě, která leží na svahu Petřína a je považována za jednu z nejvýznamnějších a nejkrásnějších barokních zahrad. Zde budou nevidomí umělci vystavovat své obrazy. Zároveň se stanou galeristy, což si v minulosti zkusili v našich předchozích galeriích.

Naše nadace se potýká s palčivým problémem a tím jsou finance. Bez nich se nedá v dnešní době bohužel nic dělat. Rozhodně ne snadno, natož naplno. Letos jsme ztratili mnoho dárců, kteří nás dříve podporovali, ale v důsledku krize o tuto výsadu přišli. Což mrzí nás i je.

A proto Vás prosím, staňte se i Vy podporovateli a dárci. Pomozte naší nadaci a umožněte všem nevidomým umělcům zapojit se do naší společnosti a uskutečnit i své sny! Váš přínos bude zhodnocen. Tímto Vás zvu na naše akce, abyste sami viděli, co děláme, a přesvědčili se o důležitosti naší práce. Ano, není sice každý Picasso, ale po pocitu užitečnosti a obdivu touží snad každý z nás. O to více ti, kteří nemají ten dar vidět jako my, ti, kteří byli uvedeni do světa s handicapem.

Rozsviťte nevidomým malířům v duších a bude rozzářena i ta Vaše. Dobré skutky se vrací.

S poděkováním a úctou

Zuzana Kopečná
ředitelka nadace

Č. účtu : 37973797/0300

Podpořte nadaci